Pieczątki TRAXX

TRAXX Printer jest jednym z wiodących światowych producentów urządzeń do znakowania. Chociaż w tej dziedzinie firma działa niedługo, to zyskała już uznanie na całym świecie. Dzięki rozległej sieci dystrybucji TRAXX Printer jest obecny w ponad 90 krajach Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Azji.

Rozwiązania techniczne sposobów znakowania

TRAXX Printer produkuje pełną linię urządzeń znakujących składającą się z plastikowych stempli samotuszujących i datowników, metalowych stempli i datowników, ręcznych stempli bankowych i taśmowych (band stamps), kieszonkowych,  czy biurowych. Znajdziemy tam także kompleksową linię produktów z gotowymi do użytku stemplami i stemplami DIY.

Jednocześnie TRAXX Printer stale wzbogaca asortyment podążając za wymaganiami i trendami w nowoczesnym i rozwijającym się świecie.

Zarządzanie jakością

TRAXX utrzymuje system zarządzania i zapewnienia jakości oraz uzyskał certyfikat ISO 9001. Aby uzyskać ten certyfikat, firma TRAXX wdrożyła wytyczne, zasady i procesy zgodne z normami jakości ISO. W 2017 TRAXX pomyślnie uzyskał certyfikat OHSA18001: 2007 w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Certyfikat ten potwierdza, że ​​firma spełnia najwyższe możliwe światowe standardy bezpieczeństwa pracy i od 2018 roku jest dumnym członkiem BSCI.