Zaginarki Ovili

Ovili to Europejska marka nowoczesnych urządzeń do zaginania i obróbki materiałów termoplastycznych.

Jesteśmy w stanie zagiąć WIĘKSZOŚĆ MATERIAŁÓW TERMOPLASTYCZNYCH takich jak ABS, Akryl (plexi/PMMA), PC, PVC, PS i PET.

W naszej ofercie posiadamy urządzenia, które są w stanie zagiąć MATERIAŁ O GRUBOŚCI: od 0,4 mm do 15 mm O PROMIEIU WEWNĘTRZNYM: od 0,4 mm do 5,0 mm . Nowością na rynku jest możliwość zagięcia materiałów zadrukowanych np tampo-drukiem, drukarką UV lub solventową.

Nasza firma związana jest z poligrafią i produkcją materiałów reklamowych od początku lat dziewięćdziesiątych. Mamy szerokie doświadczenie w branży. Wszystkie maszyny są objęte roczną gwarancją producenta. Nasze urządzenia są produkowane w Polsce z użyciem komponentów pochodzących z UE. Wszystkie urządzenia jakie wykonujemy charakteryzuje precyzja i jakość wykonania.

Nasze urządzenia wyposażone są w ELEKTRONICZNY PANEL STEROWANIA, dzięki któremu można ustawić urządzenie na powtarzalną pracę. Jest to niezwykle istotne szczególnie przy większych nakładach.

STEROWANIE CZASEM – każdy materiał termoplastyczny ma specyficzny czas nagrzewania, ustawia się go regulatorem czasu. Regulacja jest płynna do 120 sekund, istnieje także możliwość ustawienia maszyny na pracę ciągłą (urządzenie ze względów bezpieczeństwa automatycznie wyłączy się po 30 minutach). Po przejściu odpowiedniego czasu, maszyna wydaje sygnał dźwiękowy oznaczający koniec pracy. Zaginamy i ponownie ustawiamy materiał wyjściowy na urządzeniu, następnie wciskamy przycisk „Start”. W ten sposób powtarzamy cały proces.

STEROWANIE TEMPERATURĄ – wszystkie urządzenia posiadają także płynną regulację temperatury nagrzania drutu. Jest to istotne przy zaginaniu materiałów o dużej plastyczności w niewysokich temperaturach. Także podczas zaginania płyt o dużej grubości, kiedy musimy nagrzać materiał równomiernie a jednocześnie nie przypalić go.

Powtarzalność pracy urządzenia jest szczególnie ważna podczas większych prac, gdzie mamy do wykonania duży nakład identycznych materiałów np. stojaków.

Oferujemy urządzenia, które są w stanie zginać materiał od 0,4 mm do 15 mm.

Ściągnij katalog Ovili