Witamy na stronie MODICO GRAPHICS

Nasza firma związana jest z poligrafią i produkcją materiałów reklamowych od początku lat dziewięćdziesiątych. Mając szerokie doświadczenie w branży pragniemy abyś zapoznał się z naszą ofertą dotyczącą druku bezpośredniego oraz giętarek do materiałów termoplastycznych.

Drukarki UV Neon-Jet

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drukarek cyfrowych UV NeonJet. Dzieki technologii utwardzania promieniami UV możesz drukować w najwyższej jakości na dowolnym rodzaju powierzchni. Wykorzystując fluorescencyjne tusze Neon Magenta i Neon Yellow możesz nadać wydrukom niepowtarzalny i oryginalny wygląd. Dzięki kompaktowym rozmiarom możesz umieścić drukarkę NeonJet w dowolnym miejscu pracy.

Drukarki Rotacyjne UV 3Sixty

Dzięki drukarce UV ACG 3sixty masz możliwość bardzo szybkiego nadruku bezpośredniego na przedmiotach cylindrycznych i stożkowych takich jak butelki, puszki, termosy, szklanki itp. Element obrotowy ze specjalną diodą UV led pozwala na zadruk powierzchni do 360°. Nadruki tekstu, logotypów, gradientów czy fotografii nie sprawiają najmniejszego problemu.

Giętarki do materiałów termoplastycznych OVILI

Ovili to Europejska marka nowoczesnych urządzeń do zaginania i obróbki materiałów termoplastycznych. Jesteśmy w stanie zagiąć większość materiałów termoplastycznych takich jak ABS, Akryl (plexi/PMMA), PC, PVC, PS i PET.

Rozpoczyna się świat Modico Graphics!

Jeśli podoba Ci się ten post, udostępnij go!

Share on facebook
Share on twitter
Share on google

Inne wiadomości...